Autocentrum-Rozkoš, s.r.o., Jihlava
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

„Život je smlouva. Je jen na tobě, jak si ji usmlouváš.“
Bc. Martin Novotný
Prodejní konzultant
Bc. Martin Novotný
Prodejní konzultant
Může být něco krásnějšího než dělat to, co máte rád a vědět, že to má význam?
Zdeněk Kučík
Vedoucí prodeje
Zdeněk Kučík
Vedoucí prodeje
"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)
Aleš Chládek
Vedoucí servisu
Aleš Chládek
Vedoucí servisu
Karel Ryček
Přijímací technik
Karel Ryček
Přijímací technik

Nové Volvo XC40 - Stvořeno pro život ve městě

Zjistěte, jak nám výzkum umožnil vytvořit auto s funkcemi, které pomáhají učinit vaše cestování méně stresující.
Více informací

Nové Volvo V90 Cross Country Volvo Ocean Race

Inspirováno tím nejnáročnějším jachtařským závodem na světě nabízí Volvo V90 Cross Country v edici Volvo Ocean Race kombinaci schopností vhodných do každého jízdního prostředí a do každého počasí s funkcemi a příslušenstvím, které dodají každé Vaší cestě za dobrodružstvím nový rozměr.
Více informací

Představení nového VOLVA XC60 II

Společnost Volvo Car Czech Republic, s. r. o., generální importér vozů značky Volvo, odhalila 20. a 21. dubna v pražské Galerii Mánes nejmladšího člena rodiny švédské automobilky – Volvo XC60 II. 

Slavnostní představení se neslo ve švédském duchu. Nový model nejúspěšnějšího modelu XC60 představila generální ředitelka českého zastoupení značky Volvo Šárka Heyna Fuchsová a technický školitel a produktový manažer Martin Mazari.

Více informací

Volvo příběh oceli

Volvo XC90 - příběh oceli - 🇸🇪 zrozeno ze speciálního druhu oceli. Opečovávané švédskou precizností. Naplněné inovacemi. S důrazem na maximální bezpečnost a ochranu 👌 🔝 💙🇸🇪
Více informací

Vize 2020

POSEL ŠVÉDSKÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Volvo očekává, že do roku 2020 bude vyrábět přibližně 800 000 vozů ročně, což je nárůst oproti aktuálním hodnotám téměř o polovinu. TéŠvédská automobilka Volvo se právě nadechuje k největší expanzi ve své historii.

Nejde přitom pouze o navýšení výrobních počtů, ale také o další vyprofilování charakteru. Protože největší hodnotou společnosti je život člověka a jeho zdraví, je třeba se v maximální míře zaměřit na jejich ochranu.
Více informací

Nové Volvo S90

Koncem měsíce září letošního roku i na našem dealerství budete moci obdivovat krásu vozu VOLVO S90. 

Již nyní alespoň lákavá video-ukázka

Test drive doporučujeme rezervovat předem na tel:
Zdeněk Kučík +420734521357


Více informací
Zavřít

Nové Volvo XC40 - Stvořeno pro život ve městě

Projíždějte ulicemi s lehkostí...

Zavřít

Nové Volvo V90 Cross Country Volvo Ocean Race

Stvořeno pro praktický život

Zavřít

Představení nového VOLVA XC60 II

Zprostředkováváme pár záběrů z představení nového vozu VOLVO XC60 II z pražského Mánesa

Model XC60 se po devíti letech od svého uvedení stal nejlépe prodávaným středně velkým prémiovým SUV v celé Evropě a na českém trhu dokonce nejprodávanějším modelem značky Volvo. Nová generace Volva XC60 je nově postavena na modulární platformě SPA, a to stejně jako modelová řada 90.

Volvo XC60 je určeno pro všechny, kdo vyznávají aktivní životní styl. Vyniká atletickým vzhledem a nadčasovou kvalitou. V interiéru oceníte nejmodernější technologie a design založený na kombinaci kvalitních přírodních materiálů - dřeva a a kovu.

Cena nového Volva XC60 na českém trhu bude začínat na 1 047 900 Kč.

 

Zavřít

Volvo příběh oceli

co se s Vašim vozem stane v případě nehody? Vše je Vám vysvětleno v tomto unikátním videu. 

Zavřít

Vize 2020

POSEL ŠVÉDSKÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Volvo očekává, že do roku 2020 bude vyrábět přibližně 800 000 vozů ročně, což je nárůst oproti aktuálním hodnotám téměř o polovinu. TéŠvédská automobilka Volvo se právě nadechuje k největší expanzi ve své historii.

Nejde přitom pouze o navýšení výrobních počtů, ale také o další vyprofilování charakteru. Protože největší hodnotou společnosti je život člověka a jeho zdraví, je třeba se v maximální míře zaměřit na jejich ochranu. Volvo je v tomto ohledu průkopníkem, který již mnohokrát dokázal svoji pozici inovátora, od nějž se ostatní učí. Nejrůznější systémy aktivní a pasivní bezpečnosti mají samozřejmě svoji hodnotu a Volvo se s příchodem nových modelů snaží o jejich maximální integraci. Nová generace vozů švédské značky, která je nejviditelnějším výsledkem všech prováděných změn, se posunuje do pozice plnohodnotných zástupců prestižního segmentu.

Právě tento posun je jedním ze základních předpokladů pro naplnění Vize 2020 společnosti Volvo, jež spočívá v tom, že od roku 2020 nedojde v nových vozech této značky k žádnému úmrtí při nehodách. Daný přístup je zcela unikátní, protože se opírá o komplexní výzkum a vývoj bezpečnosti, který trvá již od založení společnosti. Tento plán je však i přes svoji ambicióznost pouze milníkem na cestě k provozu bez dopravních nehod a zranění. V dlouhodobém horizontu totiž Volvo pracuje v rámci projektu Drive Me na automobilech schopných zcela autonomní jízdy.to expanzi má napomoci i již schválená nová továrna, jež vznikne v USA. Přerod celé značky je ale komplexní. Prémio­ vost totiž neznamená pouze špičkové bezpečnostní vybavení, nejkvalitnější použité materiály nebo prvotřídní komunikační a informační systémy, ale také související služby. Volvo je hrdé na svůj severský původ, a tak chce, aby jeho showroomy po celém světě byly pomyslným ostrůvkem švédského přístupu k životu, místem, kde na zákazníky dýchne klid a uvolněná či přátelská atmosféra. Automobilka do detailu přepracovává i zvyklosti související se servisem. Vstřícnost a exkluzivní vztah k zákazníkům se projeví například v tom, že s ním v rámci nutných prací na vozidle komunikuje přímo člověk, který bude na jeho automobilu pracovat.

Volvo má v automobilovém světě zcela unikátní pozici. Před uvedením na trh je celá škála nových modelů s novým designérským stylem a technologiemi. A na ty nejvýznamnější se podíváme blíže. Volvo má v automobilovém světě zcela unikátní pozici. Před uvedením na trh je celá škála nových modelů s novým designérským stylem a technologiemi. 

Zavřít

Nové Volvo S90

Specifikace testovacího vozu:


Inscription
Motor a převodovka: D5 AWD Drive-E 8rychlostní automatická Geartronic
Barva: 467 - tmavě modrá Magic Blue Metalic
Kola: 20" kola z lehké slitiny, 8 paprsků
Čalounění: UB00 - Kůže Nappa Comfort světlá Blond/ černá Offblack
dekorativní obložení UniDeco s podsvícením vzoru řazení
Dekorativní dřevěné obložení interiéru Linear Walnut

Pakety:
Business Premium Sound - Navigační systém Navi Pro, Sensus Connect  - Premium Sound B&W (9" dotykový displej, Aktivní parkovací asistent pro podélné i příčné parkování
Light - Vnitřní a vnější zrcátka s aut. změnou odrazivosti, vysokotlaké ostřikovače světlometů, kompletní LED světlomety s ABL, AHB2+ LED DRL
Versatility - elektrické ovládání pátých dveří, 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Elektricky sklopná opěradla zadních sedadel a hlavových opěrek vnějších zadních sedadel, bezklíčový přístup s dálkovým ovládáním
Winter- vyhřívaná přední sedadla, vyhřívané trysky ostřikovačů

Volitelná výbava:
Grafický head-up displej
Rádio pro příjem digitálního vysílání DAB
Samostatný CD přehrávač
IntelliSafe Surround
Automatická čtyřzónová klimatizace (vč. AQS)
Kamery parkovacího asistenta s výhledem 360°
Náhradní dojezdové kolo vč. heveru