Autocentrum-Rozkoš, s.r.o., Jihlava
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

...nebojte se zeptat, rádi Vám poradíme...
Lucie Svobodová
recepční
Lucie Svobodová
recepční
Kdo si zamiluje svou práci, ten vyhraje půl života.
Eva Prokopová
Prodejní konsultantka
Eva Prokopová
Prodejní konsultantka
Může být něco krásnějšího než dělat to, co máte rád a vědět, že to má význam?
Zdeněk Kučík
Vedoucí prodeje
Zdeněk Kučík
Vedoucí prodeje
"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)
Aleš Chládek
Vedoucí servisu
Aleš Chládek
Vedoucí servisu

Představení nového VOLVA XC60 II

Společnost Volvo Car Czech Republic, s. r. o., generální importér vozů značky Volvo, odhalila 20. a 21. dubna v pražské Galerii Mánes nejmladšího člena rodiny švédské automobilky – Volvo XC60 II. 

Slavnostní představení se neslo ve švédském duchu. Nový model nejúspěšnějšího modelu XC60 představila generální ředitelka českého zastoupení značky Volvo Šárka Heyna Fuchsová a technický školitel a produktový manažer Martin Mazari.

Více informací

Jihlavská 24 MTB 19. až 21. května

Jihlavská 24 MTB se blíží, extrémní závod horských už posedmé zaplní jihlavský Heulos.

AUTOCENTRUM-ROZKOŠ, s. r. o. je partnerem závodu a přeje všem zúčastněným hlavně bezpečný dojezd do cíle.

Více informací

Volvo příběh oceli

Volvo XC90 - příběh oceli - 🇸🇪 zrozeno ze speciálního druhu oceli. Opečovávané švédskou precizností. Naplněné inovacemi. S důrazem na maximální bezpečnost a ochranu 👌 🔝 💙🇸🇪
Více informací

Volvo příběh testovacího Robocoasteru

jak se testují vozy Volvo?
Více informací

Dlouho očekávané VOLVO V90 Cross Country

Žijte přítomností Se svými luxusně čistými křivkami a působivou schopností poradit si s každou silnicí za každého počasí je nové Volvo V90 Cross Country stvořeno, aby Vám umožnilo v co největší míře dělat to, co milujete.
Více informací

PERLY OPERETY 11.4.2017

Unikátní spojení krás - PERLY OPERETY 

překrásná švédská auta značky Volvo z Jihlavského dealerství AUTOCENTRUM-ROZKOŠ, s. r. o. ve spojení s  jihlavskou rodačkou Lucií Juránkovou a  Martinem Slavíkem které na klavír doprovodí Lenka Navrátilová toto vše můžete obdivovat 11.4.2017 v Dělnickém domě. 

Více informací

AKTUALIZACE SOFTWARE

Aktualizace pro modely řady 90 přinesou více bezpečnosti a nové možnosti využití infotainmentu.

Více informací

Design značky Volvo

Současný design prémiových značek je příliš okázalý a samoúčelný, měl by mít "skutečný obsah", tvrdí Thomas Ingenlath a hodlá se tím u značky Volva i řídit.
Více informací

představení Volva V90 a S90 v Česku

Volva S90 a V90 se poprvé ukázala osobně v Česku


Slavnostní představení obou vozů se neslo ve švédském duchu.
Více informací

Vize 2020

POSEL ŠVÉDSKÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Volvo očekává, že do roku 2020 bude vyrábět přibližně 800 000 vozů ročně, což je nárůst oproti aktuálním hodnotám téměř o polovinu. TéŠvédská automobilka Volvo se právě nadechuje k největší expanzi ve své historii.

Nejde přitom pouze o navýšení výrobních počtů, ale také o další vyprofilování charakteru. Protože největší hodnotou společnosti je život člověka a jeho zdraví, je třeba se v maximální míře zaměřit na jejich ochranu.
Více informací

Nové Volvo S90

Koncem měsíce září letošního roku i na našem dealerství budete moci obdivovat krásu vozu VOLVO S90. 

Již nyní alespoň lákavá video-ukázka

Test drive doporučujeme rezervovat předem na tel:
Zdeněk Kučík +420734521 357
Eva Prokopová + 420 730 130 119


Více informací

Volvo V90

Stylové obrovské kombíky jsou parádní disciplínou VOLVA. Ten nejnovější a největší se jmenuje V90, který doplňuje krásný sedan S90. Pod kapotou jsou vyhradně čtyřválce, tak už to u moderních VOLV chodí. 

NOVÁ TVÁŘ KLASIKY

Kombi značky Volvo se již stala automobilovou legendou. Nicméně, v podání Volva V90 získala tato legenda na nevídaném půvabu. 


Více informací

VOLVO v obchodním domě City Park Jihlava

V týdnu od 2. 1. do 9. 1. 2017 budete mít možnost obdivovat vozy značky VOLVO v obchodním domě City Park v Jihlavě na Hradební ulici. 

 

 
Více informací

Volvo XC90 zvítězilo ve své kategorii Auta roku 2016

Volvo XC90 vybrali diváci v hlasování jako nejlepší terénní a velkoprostorový vůz.
Více informací

Volvo XC90 zářilo v crash testech IIHS


Nová XC90  ve zkoušce IIHS získala nejvyšší ocenění Top Safety Pick+
, přičemž jak dodává šéf amerického zastoupení Lex Kerssemakers, švédská automobilka je jediným výrobcem, jehož veškeré vozy dosáhly takového stupně bezpečnosti.
Více informací

VOLVO - Škola smyku

Tuto sobotu tj. 22. 10. 2016 se prodejní team AUTOCENTRUM-ROZKOŠ, s. r. o. zúčastní tradiční školy smyku pořádané Volvo Cars Czech republic ve Vysokém Mýtě. 


Více informací
Zavřít

Představení nového VOLVA XC60 II

Zprostředkováváme pár záběrů z představení nového vozu VOLVO XC60 II z pražského Mánesa

Model XC60 se po devíti letech od svého uvedení stal nejlépe prodávaným středně velkým prémiovým SUV v celé Evropě a na českém trhu dokonce nejprodávanějším modelem značky Volvo. Nová generace Volva XC60 je nově postavena na modulární platformě SPA, a to stejně jako modelová řada 90.

Volvo XC60 je určeno pro všechny, kdo vyznávají aktivní životní styl. Vyniká atletickým vzhledem a nadčasovou kvalitou. V interiéru oceníte nejmodernější technologie a design založený na kombinaci kvalitních přírodních materiálů - dřeva a a kovu.

Cena nového Volva XC60 na českém trhu bude začínat na 1 047 900 Kč.

 

Zavřít

Jihlavská 24 MTB 19. až 21. května

Na 150 přihlášek zatím evidují organizátoři Jihlavské 24 MTB, vytrvalostního závodu horských kol, ve kterém budou závodníci křižovat stezky jihlavského lesoparku Heulos a ulic centra města.
Pořadatelé Jihlavské 24 MTB chtějí navázat na předchozích šest ročníků populárního závodu, v němž dvanáct či čtyřiadvacet hodin mohou bikeři soutěžit v kategorii jednotlivců, dvojic, čtveřic a týmů.

 

Zavřít

Volvo příběh oceli

co se s Vašim vozem stane v případě nehody? Vše je Vám vysvětleno v tomto unikátním videu. 

Zavřít

Volvo příběh testovacího Robocoasteru

podívejte se na další velice zajímavé video :-) 

Zavřít

Dlouho očekávané VOLVO V90 Cross Country

“Nemůžete žít plnohodnotně, pokud nebudete žít na plno a právě teď.”
- Alan Watts

Představujeme Vám harmonicky vyvážené spojení skandinávského designu, precizního řemeslného zpracování a schopnosti za každého počasí si hravě poradit s každou cestou. Zatímco díky velkým kolům a zvýšenému podvozku získáte sebejistotu při jízdě v lehkém terénu, spodní kryt předního nárazníku a rozšíření lemů blatníků v černém odstínu Charcoal (nebo v barvě karoserie) dodají Volvu V90 Cross Country na robustnějším vzhledu.

Zavřít

PERLY OPERETY 11.4.2017

Vážení příznivci,

operetní galakoncert v podání předních sólistů tuzemských operetních scén s názvem PERLY OPERETY již v dubnu v Jihlavě. 


Vystoupí na něm jihlavská rodačka Lucie Juránková a Martin Slavík, na klavír je doprovodí Lenka Navrátilová! Oba dva zpěváci excelují v Karlínském divadle, tak proč si je nejít poslechnout na Vysočinu?


Předprodej lístků začal ve středu, 15.3. v Knihkupectví Jitka v Jihlavě. Cena lístků: 200,- Kč předprodej / 250,- na místě.

AUTOCENTRUM-ROZKOŠ s. r. o. na Znojemské ulici je partnerem nádherné kulturní události. 

 

Více informací zde

 

Těšíme se s Vámi na shledání 

Zavřít

AKTUALIZACE SOFTWARE

Nové aktualizace
 

Pro modely s číslovkou 90 vychází nová aktualizace systému, které s sebou přinese nové funkce v oblasti online komunikace vozu. Automobilka Volvo se snaží především o rozšíření možností propojení pro chytré telefony s platformou Android. Na stejném principu, jako nyní funguje rozhraní CarPlay, tak bude fungovat nové rozhraní Android Auto.

Díky funkci děleného displeje bude možné používat Android Auto a zároveň konfigurovat ostatní palubní funkce vozu. Celý systém je tak navržen pro maximální jednoduchost ovládání infotainmentu a funkcí chytrého telefonu zároveň.

Platforma bude vybavena i funkcí automatické aktualizace navigačního systému, díky které bude mít řidič vždy ty nejaktuálnější mapové podklady.

 

Bezpečnost především 

Další novinkou jsou dva nové systémy, které mají za cíl zvýšit jízdní bezpečnost prostřednictvím online propojení vozů Volvo mezi sebou. Principem systému je sdílení výstražných informací mezi automobily přes cloud. Ty si tak budou mezi sebou moci předávat například informace o stavu vozovky či upozornit na aktivaci výstražných světel u vozidla před ním, čímž bude mít řidič možnost včas zpomalit.

 

Nová pohonná jednotka

Nabídka motorů se nyní rozroste o čtyřválec D3 Drive-E s manuální šestistupňovou převodovkou a možností pohonu všech kol. Ten nabídne dostatek výkonu a atraktivní jízdní vlastnosti i přes svou velmi hospodárnou charakteristiku. U modelu S90 s motorem D3 dosahuje hodnota spotřeby 4,3l / 100 km a emise CO2 pouhých 114 g/km.

Zavřít

Design značky Volvo

Kdy asi tak nastala designová revoluce v kategorii prémiových značek? Může za ni téměř jistě Chris Bangle a jeho BMW 7 z roku 2001 a následující mnichovské modely. Od té doby se zejména BMW a Mercedes předhání v tom, který model bude zdobnější a okázalejší, zatímco Lexus "tvrdí muziku" predátorským kukučem. To ovšem není podle séfdesignéra Volva Thomase Ingenlatha, jenž působil mimo jiné i ve Škodovce, pro luxusní značky ta správná cesta.

Ingenlath se přiznal, že není příznivcem tohoto směru, kdy se automobilky předhání v blýskavém designu, který však "postrádá skutečný obsah" a dodává, že "skoky v designu lze očekávat u značky, která začíná, poté je to však o sofistikovanosti." Thomas sice neví, jak dlouho bude tento trend pokračovat u konkurence, nicméně to není cesta, kterou se vydá Volvo.

Zavřít

představení Volva V90 a S90 v Česku

Volva S90 a V90 se poprvé ukázala osobně v Česku


Slavnostní představení obou vozů se neslo ve švédském duchu. Modely představila generální ředitelka českého zastoupení značky Volvo Šárka Heyna Fuchsová a technický školitel a produktový manažer Martin Mazari. „Naše automobilka právě prožívá velmi úspěšné období, které odstartovalo zcela nové Volvo XC90. Tento model nasbíral vůbec nejvíc ocenění v celé historii značky Volvo. Což nás nejen naplňuje vděčností, ale také je pro nás hnacím motorem do budoucna,“ řekla Fuchsová.
Oba nové modely dokreslují historické přetvoření značky v prémiovou automobilku. S90 je luxusní manažerská limuzína, která nabízí vyspělé funkce (jako semiautonomní řízení Pilot Assist) a zároveň je vybavená propracovaným interiérem. Vůz získal prestižní ocenění Nejlepší design sériově vyráběného vozu roku 2015. V90 je všestranně vybavené a stylové kombi, které těží z více než šedesátileté tradice značky na trhu, nabízí tu nejvyspělejší standardní bezpečnostní třídu na trhu a nejlepší konektivitu v dané třídě.

Zavřít

Vize 2020

POSEL ŠVÉDSKÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Volvo očekává, že do roku 2020 bude vyrábět přibližně 800 000 vozů ročně, což je nárůst oproti aktuálním hodnotám téměř o polovinu. TéŠvédská automobilka Volvo se právě nadechuje k největší expanzi ve své historii.

Nejde přitom pouze o navýšení výrobních počtů, ale také o další vyprofilování charakteru. Protože největší hodnotou společnosti je život člověka a jeho zdraví, je třeba se v maximální míře zaměřit na jejich ochranu. Volvo je v tomto ohledu průkopníkem, který již mnohokrát dokázal svoji pozici inovátora, od nějž se ostatní učí. Nejrůznější systémy aktivní a pasivní bezpečnosti mají samozřejmě svoji hodnotu a Volvo se s příchodem nových modelů snaží o jejich maximální integraci. Nová generace vozů švédské značky, která je nejviditelnějším výsledkem všech prováděných změn, se posunuje do pozice plnohodnotných zástupců prestižního segmentu.

Právě tento posun je jedním ze základních předpokladů pro naplnění Vize 2020 společnosti Volvo, jež spočívá v tom, že od roku 2020 nedojde v nových vozech této značky k žádnému úmrtí při nehodách. Daný přístup je zcela unikátní, protože se opírá o komplexní výzkum a vývoj bezpečnosti, který trvá již od založení společnosti. Tento plán je však i přes svoji ambicióznost pouze milníkem na cestě k provozu bez dopravních nehod a zranění. V dlouhodobém horizontu totiž Volvo pracuje v rámci projektu Drive Me na automobilech schopných zcela autonomní jízdy.to expanzi má napomoci i již schválená nová továrna, jež vznikne v USA. Přerod celé značky je ale komplexní. Prémio­ vost totiž neznamená pouze špičkové bezpečnostní vybavení, nejkvalitnější použité materiály nebo prvotřídní komunikační a informační systémy, ale také související služby. Volvo je hrdé na svůj severský původ, a tak chce, aby jeho showroomy po celém světě byly pomyslným ostrůvkem švédského přístupu k životu, místem, kde na zákazníky dýchne klid a uvolněná či přátelská atmosféra. Automobilka do detailu přepracovává i zvyklosti související se servisem. Vstřícnost a exkluzivní vztah k zákazníkům se projeví například v tom, že s ním v rámci nutných prací na vozidle komunikuje přímo člověk, který bude na jeho automobilu pracovat.

Volvo má v automobilovém světě zcela unikátní pozici. Před uvedením na trh je celá škála nových modelů s novým designérským stylem a technologiemi. A na ty nejvýznamnější se podíváme blíže. Volvo má v automobilovém světě zcela unikátní pozici. Před uvedením na trh je celá škála nových modelů s novým designérským stylem a technologiemi. 

Zavřít

Nové Volvo S90

Specifikace testovacího vozu:


Inscription
Motor a převodovka: D5 AWD Drive-E 8rychlostní automatická Geartronic
Barva: 467 - tmavě modrá Magic Blue Metalic
Kola: 20" kola z lehké slitiny, 8 paprsků
Čalounění: UB00 - Kůže Nappa Comfort světlá Blond/ černá Offblack
dekorativní obložení UniDeco s podsvícením vzoru řazení
Dekorativní dřevěné obložení interiéru Linear Walnut

Pakety:
Business Premium Sound - Navigační systém Navi Pro, Sensus Connect  - Premium Sound B&W (9" dotykový displej, Aktivní parkovací asistent pro podélné i příčné parkování
Light - Vnitřní a vnější zrcátka s aut. změnou odrazivosti, vysokotlaké ostřikovače světlometů, kompletní LED světlomety s ABL, AHB2+ LED DRL
Versatility - elektrické ovládání pátých dveří, 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Elektricky sklopná opěradla zadních sedadel a hlavových opěrek vnějších zadních sedadel, bezklíčový přístup s dálkovým ovládáním
Winter- vyhřívaná přední sedadla, vyhřívané trysky ostřikovačů

Volitelná výbava:
Grafický head-up displej
Rádio pro příjem digitálního vysílání DAB
Samostatný CD přehrávač
IntelliSafe Surround
Automatická čtyřzónová klimatizace (vč. AQS)
Kamery parkovacího asistenta s výhledem 360°
Náhradní dojezdové kolo vč. heveru

Zavřít

Volvo V90

VOLVO V90 nabízí nejen výkon a sebejistotu, ale také kultivovanou eleganci. Je to vůz, který budete řídit s hrdostí. 


Zavřít

VOLVO v obchodním domě City Park Jihlava

Představíme Vám hned dva velice zajímavé modely ze dvou řad. VOLVO V40 CrossCountry new face a novinku VOLVO S90

 
Řada Volvo V40 Cross Country - HATCHBACK:  Máte rádi dobrodružství? Toužíte nechat za sebou stres velkoměsta a vyrazit ven za svobodou - alespoň na malý okamžik. Naprosto Vám rozumíme, protože jakožto Švédům nám není nic bližšího než trávit čas v divočině přírody. To pro nás byl dobrý důvod, abychom vyvinuli Volvo V40 Cross Country. Stejně všestranné jako Váš život. Pokud Vás Vaše touha po dobrodružství vede mimo frekventované cesty, stačí Vaše Volvo V40 Cross Country vybavit pohonem všech kol. Z řízení tohoto vozu budete nadšeni na jakémkoli povrchu.
 
Volvo řady S je navrženo pro všechny ty, kdo si na dlouhých cestách chtějí užívat tu nejvyšší úroveň komfortu. Tyto limuzíny si Vás podmaní svými nadčasovými skandinávskými křivkami, komfortním interiérem a velkorysou prostorností. Díky své příjemné ovladatelnosti, která jde ruku v ruce s dynamikou, dělají naše vozy třídy S z cestování mimořádné potěšení.

Zavřít

Volvo XC90 zvítězilo ve své kategorii Auta roku 2016

Volvo XC90 zvítězilo ve své kategorii Auta roku 2016
Volvo XC90 vybrali diváci v hlasování jako nejlepší terénní a velkoprostorový vůz. Model XC90 tak potvrdil své výsadní postavení na trhu v této kategorii. V celkovém hodnocení, v němž odborná porota složená z motoristických novinářů hlasovala o celkovém vítězi, obsadila švédská automobilka s tímto vozem 4. místo.

Zavřít

Volvo XC90 zářilo v crash testech IIHS

Druhá generace švédského SUV má za sebou evropské crash testy Euro NCAP, při kterých zazářila, a to i díky přítomnosti autonomních brzd, bez kterých dnes již od bruselské organizace populární pětici hvězd nedostanete.

V zámoří se při testech výrazně lépe simulují reálné nehody než v Evropě. Nicméně také ve Státech získávají na vážnosti moderní systémy, zvláště ty, které vás před nehodou varují nebo ji dovedou zcela odvrátit. Řeč je o autonomních brzdách, jejichž činnost byla IIHS testována při rychlostech 20 km/h a 40 km/h. V obou případech ke kolizi nedošlo, díky čemuž byl švédský kolos odměněn maximálními šesti body.

Při rychlosti 64 km/h pak došlo k onomu testu s velkým odsazením, tedy pouhou jednou čtvrtinou přídě. Tento test je asi nejpřísnějším, jakému jsou vozidla v institutu IIHS vystaveny. Reflektují možnou vážnou srážku ve skutečném světě a odhalují slabiny konstrukce uzpůsobené převážně pro evropské testy, které ani s podobnými kolizemi donedávna nekalkulovaly. XC90 si však vedla výborně, po nárazu se čelní struktura posunula směrem k řidiči o méně než pět centimetrů.

To možná na první pohled může vypadat jako hrozivé číslo, což dále mohou umocnit záběry, na kterých je patrné, jak bariéra vůz doslova „rozčísne“, až z něj odlítne kolo s pneumatikou. Nicméně sloupek dveří i podlahový nosník jsou zcela nedotčeny a spodní část palubní desky pak nezasáhla kolena řidiče. Jeho hlava byla navíc ihned obklopena čelními a bočními airbagy, které příkladně spolupracují.

Nová XC90 tak ve zkoušce IIHS získala nejvyšší ocenění Top Safety Pick+, přičemž jak dodává šéf amerického zastoupení Lex Kerssemakers, švédská automobilka je jediným výrobcem, jehož veškeré vozy dosáhly takového stupně bezpečnosti.

Zavřít

VOLVO - Škola smyku

Za naše dealerství se školy smyku zúčastní vůz VOLVO XC90 II s prodejkyní paní Evou Prokopovou. 


Těšíme se na účastníky této zajímavé zkušenostní akce, která se koná každoročně v tento podzimní čas. 

V případě Vašeho zájmu o tuto aktivitu v příštím roce nás neváhejte kontaktovat.