Kompletní zimní kola

Kola se zimními pneumatikami jsou nezbytnou podmínkou pro bezpečnou jízdu nejen na zledovatělém nebo zasněženém povrchu, ale i obecně v prostředí, kde se teploty pohybují pod 7 °C.

Výhody kompletních kol

Lepší brzdný výkon

Díky ideálnímu tření mezi pneumatikou a povrchem silnice zajišťují kompletní zimní kola Volvo po poklesu teplot pod 7 °C lepší brzdný výkon a ovladatelnost.

Důkladné testování

Kompletní zimní kola podrobujeme skutečně náročným testům prověřujícím jejich mezní vlastnosti. Uvedené testy zahrnují vše od testování jízdních vlastností na suchu až po jízdu na testovací dráze v oblasti polárního kruhu. Proto se na naše kompletní zimní kola můžete při svém každodenním cestování naprosto spolehnout.

Známka kvality

Vybíráme, testujeme a schvalujeme jen ty nejlepší zimní pneumatiky těch nejuznávanějších značek. Ty v kombinaci s originálními disky Volvo vytváří perfektní zimní kola.

Jistota do budoucna

Pokud svůj vůz vybavíte kompletními zimními koly, zajistíte, že budou mechanické díly Vašeho Volva perfektně spolupracovat s jeho inteligentními palubními bezpečnostními systémy. Pro bezpečnou jízdu je nutná harmonická souhra obou aspektů.

Fotografie vozu Volvo

Originální pneumatiky Volvo

Námi nabízené pneumatiky byly navrženy v dokonalém souladu s prvotřídními bezpečnostními systémy, kterými je Vaše Volvo vybaveno. Jejich důkladné testování je samozřejmostí. Jestliže původní pneumatiky z výroby vyměníte za jiné, ale opět se značkou Volvo, můžete si být jistí, že jste zvolili pneumatiky s naprosto stejnými vlastnostmi.

Zjistit více (PDF)   

Promluvte si s odborníky

Naši experti mají odborné znalosti, na základě kterých se můžete snáze rozhodnout, jaká kompletní zimní kola jsou pro Vaše konkrétní Volvo a pro Váš jízdní styl těmi nejvhodnějšími. Pomůžeme Vám najít kompletní zimní kola, která Vám zaručí vynikající trakci a lepší výkon, budou méně náchylná ke korozi a zachovají si svou spolehlivost i při nízkých teplotách. Mimo to budou vypadat skvěle a umožní Vám užívat si pohodovou jízdu ve Vašem Volvu po celý rok.

Objednat servis Kontakt
Nahoru