Aktualizace navigačního systému

Vychází Váš navigační systém Volvo z aktuálních informací?

Abyste si mohli ve svém Volvu využít navigaci v plném rozsahu, je třeba, abyste jednoduše aktualizovali mapový systém ve své navigaci na jeho nejnovější verzi. S aktuálními mapami, které zahrnují nové silnice, označení jednosměrných ulic a případné změny dopravních podmínek, budete vždy na správné trase.

Součástí našich navigačních map jsou také důležité informace týkající se nejbližších poskytovatelů nouzových služeb a uzavírek silnic.

Aktualizace navigačních map   

Mapové aktualizace pro Vaše Volvo s navigačním systémem Sensus

Automobilka Volvo je jedním z několika málo výrobců automobilů, kteří prostřednictvím programu nabízejí pravidelné aktualizace navigačních map. A to prostřednictvím programu Lifetime MapCare až do roku 2025. Od modelového roku 2015, u nových modelů S60/V60/XC60 od modelového roku 2014*, si mohou všichni majitelé těchto vozů pravidelně online stahovat mapové aktualizace, které jim zajistí, že budou mít aktuální informace vždy na dosah prstů.

Příslušné mapy si můžete stáhnout zde (od modelového roku 2015)
a zde (pro modelový rok 2016 a pozdejší)

Zde najdete bližší informace o programu MapCare (od modelového roku 2015)
a zde (pro modelový rok 2016 a pozdejší)

 

Online mapy pro modely Volvo S60, V60 a XC60

*Pokud vlastníte Volvo S60, V60 nebo XC60 od modelového roku 2014, které bylo vyrobeno od 46. týdne 2013, můžete si do svého vozu stahovat mapové aktualizace online.

 

Mapové aktualizace pro Vaše Volvo s navigačním systémem RTI

Pokud bylo Vaše Volvo vyrobeno před modelovým rokem 2013 a je vybaveno navigačním systémem RTI, najdete podrobné informace o aktualizacích dostupných pro Vaše Volvo na webových stránkách
podpory zde.

Nabízíme Vám možnost registrovat se do našeho programu MapCare, na základě čehož získáte dvě mapové aktualizace zdarma. Navštivte stránky MapCare

Objednat servis Kontakt
Nahoru